Kubki

Kubki z nadrukiem

Jeśli szukasz praktycznego i niezobowiązującego prezentu, koniecznie sprawdź nasze kubki i z nadrukiem. Kubek z wyjątkową, kolorową grafiką albo zabawnym tekstem, będzie idealnym upominkiem dla przyjaciela, pracownika, a nawet gościa weselnego. Pamiętaj, że w Intuitoo kooperujemy z twórcami - duża część projektów jest całkowicie unikatowych i nie znajdziesz ich w innych sklepach!

Aktywne filtry

Kubek brokatowy z nadrukiem

Kubek brokatowy z nadrukiem, obuziara. Pojemność: 300ml Kolor: niebieski Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Nie można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 30,95 zł
  • Nowy

Kubek brokatowy z nadrukiem

Kubek brokatowy z nadrukiem, Niby nie ma ideałów a jednak jestem. Pojemność: 300ml Kolor: fioletowy Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Nie można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 30,95 zł
  • Nowy

Kubek brokatowy z nadrukiem

Kubek brokatowy z nadrukiem, Królowa jest jedna. Pojemność: 300ml Kolor: fioletowo-żółty Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Nie można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 30,95 zł
  • Nowy

Kubek brokatowy z nadrukiem

Kubek brokatowy z nadrukiem, Złośnica. Pojemność: 300ml Kolor: różowo-niebieski Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Nie można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 30,95 zł
  • Nowy

Kubek dla taty. Tata, player number one.

Kubek z nadrukiem Tata, player number one. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla taty. Tata Boss.

Kubek z nadrukiem Tata Boss. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla taty. Tata nie chrapie, on...

Kubek z nadrukiem Tata nie chrapie, on śni o motorach. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Cool Tata

Kubek z nadrukiem Cool Tata Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z Twoim zdjęciem

Kubek klasyczny. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Kubek emaliowany. Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Kubek coffee. Pojemność: 290ml Wysokość: 8,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Wszystkie kubki można myć w...

Cena 21,00 zł

Kubek z Twoim zdjęciem

Kubek klasyczny. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Kubek emaliowany. Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Kubek coffee. Pojemność: 290ml Wysokość: 8,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Wszystkie kubki można myć w...

Cena 21,00 zł

Kubek Ziemia

Kubek z nadrukiem  Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, czarny, zielony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Dinozaur ITzaur

Kubek z nadrukiem Dinozaur ITzaur Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, czarny, zielony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Monday checklist

Kubek z grafiką  Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Beau-tea-ful

Kubek dla miłośnika herbaty. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, czarny Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.  

Cena 21,00 zł

Kubek You`re Teareffic

Kubek dla miłośnika herbaty. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 290ml Wysokość: 8,5cm Kolor: biały, czerwony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek Serduszko

Kubek z grafiką. Kubek z akwarelowym serduszkiem w kolorze brązowym,  w minimalistycznym stylu. Idealny na walentynkowy prezent.  Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne,...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem XOXO idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek dla Kochanej Babci

Kubek dla Kochanej Babci Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent na Dzień Babci. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarny, zielony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem Be mine, idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwony, czarny Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent na Walentynki.Pojemność: 330mlWysokość: 9,5cmKolor: biały, czerwone ucho i środekMateriał: ceramikaMożna myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.PakowanieKubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem Love Kubek ceramiczny z nadrukiem Love, idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne,...

Cena 21,00 zł

Kubek I really need a day between...

Kubek z nadrukiem, I really need... Kubek z nadpisem  I really need a day between Saturday and Sunday. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarne ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne,...

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Mężczyzna nie...

Kubek ceramiczny z nadrukiem, Mężczyzna nie choruje, On walczy o życie. Idealny prezent dla chłopaka lub kolegi z okazji Dnia Chłopaka. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarny środek i ucho Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki...

Cena 21,00 zł

Kubek na dzień nauczyciela Teacher fuel

Kubek z napisem, Teacher fuel Idealny prezent dla ulubionego nauczyciela. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarny środek i ucho Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla nauczyciela, Teaching......

Kubek z nadrukiem, Teaching... it`s a walk in the Park Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Jak mówię...

Kubek z nadrukiem, Jak mówię że zrobię to... mówię. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek emaliowany Adventure

Kubek emaliowany z nadrukiem, Adventure. Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek emaliowany Take a walk to the...

Kubek emaliowany biały ze srebrną obwódką, z nadrukiem "Take a walk to the mountain". Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Można myć w zmywarce. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł