Dla smakosza kawy lub herbaty

Aktywne filtry

Kubek Monday checklist

Kubek z grafiką  Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Beau-tea-ful

Kubek dla miłośnika herbaty. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, czarny Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.  

Cena 21,00 zł

Kubek You`re Teareffic

Kubek dla miłośnika herbaty. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 290ml Wysokość: 8,5cm Kolor: biały, czerwony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem Dinozaur KAWOZAUR

Kubek z nadrukiem Dinozaur Kawozaur. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, środek i ucho czarne Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy, Black like...

Kubek dla miłośników kawy.  Black like my soul. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, środek i ucho czarne Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek dla kawosza All you need is......

Kubek dla kawosza All you need is... coffee Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, środek i ucho czerwone, ucho w kształcie serca Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek z napisem All you need is coffee.

Kubek z nadrukiem All you need is coffee. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Life happens coffee...

Kubek z napisem Life happens coffee helps Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Coffee... becouse...

Kubek ceramiczny z napisem Coffee...becouse it`s too early for wine. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem Coffee break

Kubek z napisem Coffee break. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Mommy fuel

Kubek na Dzień Mamy Czasem uczucia trudno wyrazić słowami, z pomocą przychodzą upominki z oryginalnymi grafikami. Wysokość: 9,5 Pojemność: 330 ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i...

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem Sza!

Kubek Sza! Chwila... Ok, mów.   Dla wszystkich miłośników spokojnych poranków przy kawie. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, środek i ucho czarne Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem Wszystko czego...

Kubek ceramiczny z nadrukiem, Wszystko czego potrzebuję... Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 34,00 zł