Dzień Mężczyzny/Chłopaka

Aktywne filtry

Torebka prezentowa z personalizacją

Torebka prezentowa Papierowa torebka prezentowa w stylu eko z Twoim tekstem. Możesz wpisać krótki tekst lub imię obdarowywanej osoby. Kolor naturalny.

Cena 14,00 zł
  • Nowy

Kubek Latte 07

Kubek Latte Pojemność: 330ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Wszystkie kubki pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.  

Cena 29,00 zł
  • Nowy

Maskotka Miś polarny 5

Maskotka Miś polarny. Mały, biały przyjaciel z niebieskim noskiem. Fajna grafika sprawi, że będzie on niepowtarzalnym prezentem na wiele okazji. Wysokość - 33cm. Koszulka - poliester.

Cena 43,00 zł

Maskotka Miś polarny 3

Maskotka Miś polarny. Mały, biały przyjaciel z niebieskim noskiem. Fajna grafika sprawi, że będzie on niepowtarzalnym prezentem na wiele okazji. Wysokość - 33cm. Koszulka - poliester.

Cena 43,00 zł

Kubek emaliowany 16

Kubek emaliowany Kozak. Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Można myć w zmywarce.  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek Classic 74

Zabawny kubek ceramiczny z napisem  Kozak.  Wysokość: 9,5 Pojemność: 330 ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek emaliowany 15

Idealny prezent na Dzień chłopaka. Pojemność: 250ml Kolor: biały, srebrna obwódka Materiał: stal nierdzewna, emalia Można myć w zmywarce.  Wszystkie kubki pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.  

Cena 25,00 zł

Kubek Classic 73

Idealny prezent na Dzień chłopaka. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarny środek i ucho Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.  Wszystkie kubki pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.

Cena 21,00 zł

Notes w korkowej oprawie 13

Ekologiczny notes w korkowej oprawie z grawerem. Okładkę zdobi grawer "eat,sleep, travel, repeat". Korkowy notes zawiera 70 czystych kartek w kolorze ecru.  W środku jest satynowa zakładka w kolorze brązowym. Cały notes okala gumka w tym samym kolorze co zakładka, która zabezpiecza notes przed...

Cena 32,00 zł

Kubek Classic 22

Kubek ceramiczny z nadrukiem, Mężczyzna nie choruje, On walczy o życie. Idealny prezent dla chłopaka lub kolegi z okazji Dnia Chłopaka. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czarny środek i ucho Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Kubki  pakujemy w...

Cena 21,00 zł

Kubek Classic 25

Kubek z nadrukiem, Jak mówię że zrobię to... mówię. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek Classic 46

Kubek z napisem The boss... of everything. Kubek z nadrukiem Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł