Walentynki

Prezent na Walentynki.

14 lutego. Ten wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę. Warto więc nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę i zadbać o wyjątkowy i niebanalny prezent i zaskoczyć ukochaną osobę. Zastanawiasz się jak? Koniecznie zajrzyj do kategorii Walentynki. Znajdziesz tam prezenty dla niej, dla niego, dla par. Kubki w wielu wzorach i kolorach, koszulki, breloki, torby bawełniane i wiele innych. 

 

Aktywne filtry

Album kieszeniowy szyty 10x15/200...

Album na zdjęcia Album kieszeniowy na zdjęcia w popularnym rozmiarze.Do albumu można włożyć 200 zdjęć w rozmiarze 10x15 po dwie sztuki na stronie. Album posiada foliowe kieszonki. Strony są przeszyte i klejone.Album jest estetycznie wykonany i wytrzymały. Okładkę zdobi kolaż ze. zdjęciami Love.

Cena 30,00 zł

Album kieszeniowy szyty 10x15/200...

Album na zdjęcia Album kieszeniowy na zdjęcia w popularnym rozmiarze.Do albumu można włożyć 200 zdjęć w rozmiarze 10x15 po dwie sztuki na stronie. Album posiada foliowe kieszonki. Strony są przeszyte i klejone.Album jest estetycznie wykonany i wytrzymały. Okładkę zdobi folkowe serce.

Cena 30,00 zł

Kubek Beau-tea-ful

Kubek dla miłośnika herbaty. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały, czarny Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki.  

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 290ml Wysokość: 8,5cm Kolor: biały, czerwony Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 25,00 zł

Kubek Serduszko

Kubek z grafiką. Kubek z akwarelowym serduszkiem w kolorze brązowym,  w minimalistycznym stylu. Idealny na walentynkowy prezent.  Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5 Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne,...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem XOXO idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek dla miłośników kawy

Kubek z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent dla kawosza. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek z nadrukiem na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem  Kubek ceramiczny z nadrukiem Be mine, idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwony, czarny Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem Kubek ceramiczny z nadrukiem, idealny prezent na Walentynki.Pojemność: 330mlWysokość: 9,5cmKolor: biały, czerwone ucho i środekMateriał: ceramikaMożna myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.PakowanieKubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne...

Cena 21,00 zł

Kubek na Walentynki

Kubek na Walentynki z nadrukiem Love Kubek ceramiczny z nadrukiem Love, idealny prezent na Walentynki. Pojemność: 330ml Wysokość: 9,5cm Kolor: biały, czerwone ucho i środek Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne,...

Cena 21,00 zł

Notes korkowy w stylu eko

Ekologiczny notes w korkowej oprawie z subtelną i kobiecą grafiką oraz napisem Be yourself. Ten notes może stać się prywatnym notatnikiem, plannerem, kalendarzem lub zbiorem przepisów kulinarnych dla każdej kobiety.

Cena 32,00 zł

Notes korkowy

Ekologiczny notes w korkowej oprawie to nietuzinkowy, oryginalny prezent, który dzięki imiennej personalizacji, może stać się prywatnym notatnikiem, plannerem, kalendarzem lub przepiśnikiem.

Cena 32,00 zł

Kubek z napisem Jestem Zołzą

Zabawny kubek ceramiczny z napisem  Jestem zołzą.  Wysokość: 9,5 Pojemność: 330 ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł

Kubek z napisem Jestem z Zołzą

Zabawny kubek ceramiczny z napisem  Jestem z zołzą.  Wysokość: 9,5 Pojemność: 330 ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie Kubki  pakujemy w estetyczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 21,00 zł