Świąteczne prezenty na Gwiazdkę

Święta

Pomysł na świąteczny prezent

Piękne, kolorowe grafiki na kubkach, poduszkach, koszulkach. Spraw wyjątkowy upominek swoim najbliższym w te Święta.

Aktywne filtry

Notes korkowy, personalizowany

Elegancki notes w korkowej oprawie to nietuzinkowy, oryginalny prezent, który dzięki imiennej personalizacji może stać się prywatnym notatnikiem, planerem lub kalendarzem. Grawerowane imię lub krótki tekst sprawią, że okładka tego zeszytu staje się jeszcze bardziej wyjątkowa. 

Cena 32,00 zł

Notes korkowy w stylu eko

Ekologiczny notes w korkowej oprawie z subtelną i kobiecą grafiką oraz napisem Be yourself. Ten notes może stać się prywatnym notatnikiem, plannerem, kalendarzem lub zbiorem przepisów kulinarnych dla każdej kobiety.

Cena 32,00 zł

Notes korkowy w stylu eko,...

Ekologiczny notes w korkowej oprawie to nietuzinkowy, oryginalny prezent, który dzięki imiennej personalizacji, stanie się prywatnym notatnikiem na ulubione przepisy kulinarne.Grawerowane imię, sprawia, że okładka tego zeszytu staje się jeszcze bardziej wyjątkowa, idealna dla każdej Babci. 

Cena 32,00 zł

Kubek z nadrukiem Daj łyka

Kubek ceramiczny z nadrukiem Daj łyka.  Wysokość: 9,5 Pojemność: 330 ml Kolor: biały Materiał: ceramika Można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej. Pakowanie  Kubki  pakujemy w estetyczne, ekologiczne i bezpieczne kartoniki. 

Cena 34,00 zł