Torby na zakupy

Posted By: Justyna In: Produkty On: Skomentuj: 0 Hit: 216

Bądźmy eko. Pamiętając o tym, że plastik jest zły, a w oceanie giną zwierzęta - przerzuć się na materiałowe torby na zakupy!

Całoroczna, zawsze gotowa na wyjście, ale nigdy nie wychodząca z mody - tak, oto ona - nasza torba bawełniana z nadrukiem!

Zakupy nie muszą być nudne - wiedzą o tym głównie kobiety. Ale co powiesz na bycie EKO? Zadbaj z nami o środowisko, nie kupuj plastikowych jednorazówek, gdy możesz zabrać na zakupy ją - torbę z oryginalnym, nietypowym nadrukiem - wybierz wzór spośród wielu dostępnych w naszej ofercie. Torby bawełniane dostępne w naszym sklepie są wytrzymałe i solidnie wykonane. Uchwyty z miękkiej taśmy bawełnianej dają możliwość noszenia torby zarówno w ręce jak i założenia jej na ramię - tak, aby było Ci wygodnie!

Wszystkie torby w naszym sklepie są produkowane w Polsce. W zależności od rodzaju, różnią się gramaturą, strukturą, kształtem lub kolorem. 

Torba jako upominek

Torba bawełniana z oryginalnym nadrukiem wybranego artysty może być miłym i uniwersalnym upominkiem nie tylko dla najbliższych. Nasze produkty często wybierane są na prezenty dla nauczycieli - jako prezent z okazji Dnia Nauczyciela, oraz dla współpracowników - z okazji urodzin lub imienin. Z pewnością jest to bardzo praktyczny prezent. Torbę można łatwo złożyć i wsadzić nawet do torebki - w czasie zakupów na pewno nam się przyda. 

W tej samej kategorii

Related by Tags

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień