Zabawki edukacyjne

Posted By: Justyna In: Produkty On: Skomentuj: 0 Hit: 137

Przyjemne z pożytecznym. Dowiedz się więcej o wyjątkowych produktach dostępnych w naszym sklepie.

Twoje dziecko nieustannie się uczy, odkrywa nowe możliwości, eksperymentuje, doskonali swoje umiejętności. W czasie zabawy mózg dziecka jest stymulowany do rozwoju - intelektualnego, motorycznego i emocjonalnego. Czy wiesz o tym, że w naszej ofercie znajdziesz zabawki dla dzieci? Przyjrzyjmy się zatem naszym puzzlom z niesamowitymi, realistycznymi grafikami zwierząt... Czy mają one wpływ na rozwój Twojej pociechy?

Poprzez układanie puzzli, Twoje dziecko rozwija zdolność koncentracji i logiczne myślenie. Co więcej, pobudzana jest jego wyobraźnia - wszystko co wpływa na umiejętności matematyczne i myślenie logiczne w przyszłości.

Poprzez dopasowywanie elementów, dziecko uczy się kreatywności i poszukiwania rozwiązań, ale nie tylko - w trakcie zabawy układanką, dziecko musi chwytać, obracać i precyzyjnie wkładać elementy - to tzw. motoryka mała, niezbędna w nauce pisania.

Puzzle mają też duży wpływ na sferę emocjonalną naszych pociech. Dziecko uczy się cierpliwości, a gdy ułoży puzzle - cieszy się z osiągniętego sukcesu. Wpływa to na rozwój wiary w siebie, w swoje możliwości, a także uczy wytrwałości i radzenia sobie z przeciwnościami.

intuitoo-puzzle

Zabawa dla całej rodziny

Układanki to też miłe spędzenie czasu w większym gronie - dzieci uwielbiają zabawę puzzlami z rodzicami, rodzeństwem czy przyjaciółmi. Z naszymi produktami na pewno zapewnisz dziecku wyjątkowy czas, opowiadając w czasie układania o zwierzętach żyjących w polskich lasach. 

Puzzle dostępne w naszej ofercie są przeznaczone dla dzieci powyżej 4 roku życia. Wykonane są z grubej, drewnopodobnej płyty, dzięki czemu nie da się ich zgiąć czy połamać. A nadruk? Czaderski - kontrastowy, pełen barw, tętniący życiem! :)

W tej samej kategorii

Related by Tags

Komentarze

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień